Wybrany wątek opinii

Dla jednej osoby się nie kalkuluje...
(2023.09.20)
W Elblągu nie tylko Pan Przemek jeździ na wózku...
(2023.09.21)
Poj*b. Moja narzeczona jeździ ja wózku. Mam nadzieję że też skończysz na wózku to może cię to czegoś nauczy. Lepiej jeździć na wózku i mieć pełnosprawny umysł niż jak ty być pełnosprawnym fizycznie a być upośledzonym umysłowo.
Gość89 (2023.09.21)
Powrót do komentarzy