Wybrany wątek opinii

Na to i "Ogrody Polityki" są pieniądze ale na KĄPIELISKO MIEJSKIE od 10 lat - DZIESIĘĆ LAT nie ma !!!
(2023.09.16)
Co za żenujący komentarz od miłośnika kąpieliska. Tobie kiełbasa, igrzyska i moczenie tyłka w basenie, może ci ulży.
(2023.09.17)
Powrót do komentarzy