Wybrany wątek opinii
Na to i "Ogrody Polityki" są pieniądze ale na KĄPIELISKO MIEJSKIE od 10 lat - DZIESIĘĆ LAT nie ma !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Co za żenujący komentarz od miłośnika kąpieliska. Tobie kiełbasa, igrzyska i moczenie tyłka w basenie, może ci ulży.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2