Wybrany wątek opinii
Wyremontować i przenieść przedszkole nr 8 albo nr 3 do niego żeby nie były przy głównej ulicy Bema i dzieciaki miały trochę ciszy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Remontowy - Bez jaj. Porownaj sobie dzialki. Mała działeczka na Pulaskiego vs duza na Bema. Budynek na bema tez wiekszy z bezposrednim wyjsciem na teren. Zdecydowanie Bema lepsze. Pisze to osoba ktora uczeszczala wlasnie do przedszkola na Bema. Za moich czasów była nawet małą górka z ktorej na nartach zjezdzalism. " Rzeczywiscie byloby ciszej na Pułaskiego" Co chwile samochod przyjezdzajacy do biedronki :D
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Remontowy - Stuknij się w ten pusty dzban. Ósemka właśnie dostała finansowanie na remont z funduszu zabytków jakbyś śledził cokolwiek.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1