Wybrany wątek opinii
Niestety, przejeżdżam przez to miejsce dwa razy dziennie i nie zauważyłem malunku. Nie rzuca się w oczy. Tam jest ściana złożona z 5 garaży a mural zajmuje tylko jeden. Fajnie byłoby i bardziej widocznie jakby dodac 4 inne wydarzenia, wtedy to zaczęłoby przyciągac wzrok. Sam malunek bardzo dobry, autorzy słusznie argumentuja wybór formy i tresci. Niech zawalczą o domalowanie reszty murku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@fasola - To trzeba się przejść :) autem czy rowerem trzeba się patrzeć do przodu nie na boki
Do moderacji
Odpowiedz
2
0