Wybrany wątek opinii
Zrobcie jeszcze wieksze wadium to bedzie wiecej chetnych. Przeciez to nie wasza kasa.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Elektoromelek - Wadium jest dla powaznych inwestorów, a nie firemek krzak.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1