Wybrany wątek opinii

Zrobcie jeszcze wieksze wadium to bedzie wiecej chetnych. Przeciez to nie wasza kasa.
Elektoromelek (2023.06.05)
@Elektoromelek - Wadium jest dla powaznych inwestorów, a nie firemek krzak.
(2023.06.05)
Powrót do komentarzy