Wybrany wątek opinii
A w sobotę na lotnisku cdn na lotnisku! Mega piknik dla dzieci małych i dużych Solidarności! Będzie mega!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
W sobotę to ciągnie odpustem kościelnym JPII.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Więc nie pojdziesz i mozesz zagryzać zęby z zawisci a my będziemy świetnie się bawić na odpuście-; )
Do moderacji
Odpowiedz
4
1