Wybrany wątek opinii
pamiętacie jakie piękne drogi budowali za Donalda ? Teofil do dziś ma ból d... py
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
Tak chińczycy przecierali oczy, a potem uciekali w popłochu z tych złodziejskich autostrad Budowa drug I autostrad na Euro 2012 to największa porażka budów rządów PO I zachwalacza Donaldinio. Cała Europa mogła zobaczyć jaki to wspaniały cudotwórca trafił się Polakom
Do moderacji
Odpowiedz
4
4