Wybrany wątek opinii

TO BARDZO NIEBEZPIECZNY wyjazd ze Związku Jaszczurczego. Dobrze nie widać skręcających z prawej do ul Związku Jaszczurczego. Dobrze wiem, bo jeżdżę tu wielokrotnie dziennie od początku powstanie tego niebezpiecznego skrzyżowania. Współczuję obcym. Powinny być tu światła. W Elblągu wiele jest rozjazdów, których logika powinna być poprawiona.
(2023.02.28)
Popieram tymbardziej od strony Bema nie jada 40km/h i przestanek tramwajowy zasłania widoczność
Parafianie (2023.03.01)
Powrót do komentarzy