Wybrany wątek opinii
TO BARDZO NIEBEZPIECZNY wyjazd ze Związku Jaszczurczego. Dobrze nie widać skręcających z prawej do ul Związku Jaszczurczego. Dobrze wiem, bo jeżdżę tu wielokrotnie dziennie od początku powstanie tego niebezpiecznego skrzyżowania. Współczuję obcym. Powinny być tu światła. W Elblągu wiele jest rozjazdów, których logika powinna być poprawiona.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Popieram tymbardziej od strony Bema nie jada 40km/h i przestanek tramwajowy zasłania widoczność
Do moderacji
Odpowiedz
3
0