Wybrany wątek opinii

ależ ci trolle pisowscy mają ból d.....
Np. (2023.02.10)
@Np. - sam jesteś trolem
(2023.02.11)
Przykro mi, ale mylisz się. Nie jestem trollem. żegnam
­­­­­­Np. (2023.02.11)
Powrót do komentarzy