Wybrany wątek opinii
A mnie ciekawi ???
Czy przeniosą na nową siedzibę baner z napisem
AKCJA PROTESTACYJNA.....
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Krytyk SZTUKI - W policji i pogotowiu ratunkowym też jest stresująca praca! I nawet bardziej! I nie mamy czasu na sauny bo ciągle jest zapierdziel!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0