Wybrany wątek opinii

A mnie ciekawi ??? Czy przeniosą na nową siedzibę baner z napisem AKCJA PROTESTACYJNA.....
Krytyk SZTUKI (2022.12.29)
@Krytyk SZTUKI - W policji i pogotowiu ratunkowym też jest stresująca praca! I nawet bardziej! I nie mamy czasu na sauny bo ciągle jest zapierdziel!
R.M. (2022.12.30)
Powrót do komentarzy