Wybrany wątek opinii
Portel o wynikach referendum, cichutko, żeby nie dać szansy mieszkańcom zagłosowania w tej sprawie, nie wiemy, może brakuje już tylko parę głosów, a może osiągnięto juz wymagany wynik? Cisza, .. manipulatorzy siedzą cicho jak g... o w trawie - nikt nic nie wie... I tak trzymajcie cwaniaczki, pandemia pokazała waszą siłę, płatni klepacze kłamstwa, tak do Was mówie I piszę żałosna czwarta władzo.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Cenzor. - Raczej nie uzbierają niestety i do 2024 trzeba będzie się jeszcze pomęczyć
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Cenzor. - żałosne to wasze referendunio
Do moderacji
Odpowiedz
3
6