Wybrany wątek opinii

Znowu cenzura? No naprawdę... #PrawdaWasWyzwoli, #warmongers;
lubie.kefir (2022.11.28)
@lubie.kefir - Dobrze piszesz kolego. Zobacz ile jeszcze baranów tego nie rozumie.
123xyz (2022.12.03)
Powrót do komentarzy