Wybrany wątek opinii
w Elblągu jest jedno kino Światowid !!!!! reszta to merketowe
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@POLAK 44 - Merketowe? Merkelowe? Może Makronowe? A może makaronowe? Może Bidenowe?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0