Wybrany wątek opinii

w Elblągu jest jedno kino Światowid !!!!! reszta to merketowe
POLAK 44 (2022.10.14)
@POLAK 44 - Merketowe? Merkelowe? Może Makronowe? A może makaronowe? Może Bidenowe?
PWT (2022.10.14)
Powrót do komentarzy