Wybrany wątek opinii
Ty Wróblewski jesteś już tak skompromitowany, że słów brakuje !!!! Tak się znasz, nie wiem jakim cudem doszło do tego, że tyle lat NIEUDOLNIE ''rządzisz'' Elblągiem. Sam się koleś do dymisji podaj. Zamiast negocjować to wiecznie dla ciebie każdy zły tylko ty dobry jesteś. Jak oddacie to co nakradliście bo miasto ma WIELOMILIONOWE DŁUGI to i się na wszystko znajdzie kasa. Barany urzędasy, jeden z drugim wcisła siebie nwarci.
Do moderacji
Odpowiedz
85
38
@Pani - Brawo dla tej Pani. Referendum czas organizować i darmozjadów nie znających się na niczym pogonić. Błazenada ropucha.
Do moderacji
Odpowiedz
36
8