Wybrany wątek opinii

Budować!!! Wszyscy chcą tej inwestycji. Nikt się nie przejął dewastacji Mierzei Wiślanej oraz tego że dziś te dziki wypłoszone chodzą całymi stadami ulicami Gdyni. Zresztą tu żadnych drzew a jeśli już się je zetnie to kilka sztuk. Nasadzi się wokól setki nowych. Budować!!! Teraz marudzi ta garstka a później pochwali. Pan Rafał Gruchalski niech zajmie się pisaniem a nie chodzeniem po sądach.
(2022.10.05)
Jasne, polikwidować wszystkie zieleńce i parki, zalać wszystko betonem żeby ty i reszta tępych emblongów mogła wszędzie i szybko dojechać swoim sypiącym się sztruclem.
Katecheta (2022.10.05)
Powrót do komentarzy