Wybrany wątek opinii
Może wybudują podziemne przejście na Zatorz
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Z Gronowa Elbląskiego??! To byłby wyczyn, nie powiem...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
to jest już zaplanowane będą przejścia podziemne a jeżeli to sie nieuda to nadziemne pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0