Wybrany wątek opinii

Może wybudują podziemne przejście na Zatorz
(2022.08.18)
Z Gronowa Elbląskiego??! To byłby wyczyn, nie powiem...
NickOlson (2022.08.22)
to jest już zaplanowane będą przejścia podziemne a jeżeli to sie nieuda to nadziemne pozdrawiam
(2025.07.23)
Powrót do komentarzy