Wybrany wątek opinii
Największa perełką jest określenie tego budynku ''perełką turystyczną ''. I co póżniej z tą perełką ? Wpuścicie tam Biedronkę ?
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
za to biedronka w Gronowie już jest nie potrzeba drugiej
Do moderacji
Odpowiedz
0
0