Wybrany wątek opinii

Największa perełką jest określenie tego budynku ''perełką turystyczną ''. I co póżniej z tą perełką ? Wpuścicie tam Biedronkę ?
(2022.08.18)
za to biedronka w Gronowie już jest nie potrzeba drugiej
marek wodniowski (2025.12.15)
Powrót do komentarzy