Wybrany wątek opinii
480tys na ten kawałeczek na grunwaldzkiej? Elbląg jest mega bogaty. Pomijając fakt że grunwaldzka powinna mieć zrobiony chodnik i ścieżkę rowerową do samego końca. Czytaj rondo (dawne rondo Kaliningrad) nie wiem co to za firma ale ze szwagrem bym zrobił polbrukiem za 200tys ten kawałeczek co teraz robią; )
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Pisowcy z pewnością powiedzieli by, ze za 200 tyś zrobią. Potem znalazły by się różne okoliczności (pandemia, wojna, itp) i by wyszło 3 miliardy. Przy okazji kilkunastu członków zmieniłoby samochody.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Dobrze, ze tę kasę zawsze znajdą I te 3mld zawsze znajdą bo za PO -cow to mowili, ze nie ma piniędzy" I nie będzie- wolę taką rozrzutność, jak żadną
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Znajdą się - kosztem życia ludzi, wielkiej drożyzny i biedy w Polsce, faktycznie za PO drożyzny nie było. Nic gorszego od PIS dawno Polsce się nie trafiło.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6