Wybrany wątek opinii

480tys na ten kawałeczek na grunwaldzkiej? Elbląg jest mega bogaty. Pomijając fakt że grunwaldzka powinna mieć zrobiony chodnik i ścieżkę rowerową do samego końca. Czytaj rondo (dawne rondo Kaliningrad) nie wiem co to za firma ale ze szwagrem bym zrobił polbrukiem za 200tys ten kawałeczek co teraz robią; )
(2022.07.15)
Pisowcy z pewnością powiedzieli by, ze za 200 tyś zrobią. Potem znalazły by się różne okoliczności (pandemia, wojna, itp) i by wyszło 3 miliardy. Przy okazji kilkunastu członków zmieniłoby samochody.
(2022.07.15)
Dobrze, ze tę kasę zawsze znajdą I te 3mld zawsze znajdą bo za PO -cow to mowili, ze nie ma piniędzy" I nie będzie- wolę taką rozrzutność, jak żadną
(2022.07.15)
Znajdą się - kosztem życia ludzi, wielkiej drożyzny i biedy w Polsce, faktycznie za PO drożyzny nie było. Nic gorszego od PIS dawno Polsce się nie trafiło.
(2022.07.15)
Powrót do komentarzy