Wybrany wątek opinii
Radzę budować solidny parking podziemny, bo nowi lokatorzy tego klocka nie będą mile widziani na okolicznych miejscach postojowych
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@Miernik to stary piernik - Nie martw się, pogratulować kultury na dzielnicy
Do moderacji
Odpowiedz
5
1