Wybrany wątek opinii
A dlaczego nie założono korony dla orła?
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
bo to słuszny orzeł komuszy... To dzięki niemu nikt nie zapomni o cudownych latach socjalistycznej ojczyzny.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@GłębokaMyśl - Jakoś korona na głowie orła, też nie kojarzy się z niczym dobrym w Polsce. Bez korony - władza prostacko-cwaniacka, z koroną władza klerowsko-cwaniacka. Różnice, owszem są na plus, tylko nieistotne dla szarego obywatela a dla dzierżących władzę cwaniaków i ich wspierających klerów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Ten brak pozytywnych skojarzeń z obydwoma orłami nie świadczy zbyt dobrze o naszym pokoleniu. Miało szansę i wykorzystało ja jedynie połowicznie. Komunistyczne homonto zamieniliśmy na kapitałowo-personelowe z tą różnicą, że są pewne szanse, że za takie postrzeganie rzeczywistości nie trzeba będzie tłumaczyć się przed służbą bezpieczeństwa z nieprawomyślnych poglądów antysocjalistycznych... ale poczekajmy jak NAJDROŻSZY przywódca dokończy swoje deformy wolskie to ani się obejrzymy i wrócimy do czasów jego młodości... Trochę przeszkadza NAJDROŻSZEMU wodzowi ta wredna UE... ale żónt da radem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6