Wybrany wątek opinii

Komuchowo. Gorzej, że takie robotnicze nie urzędnicze, jak olsztyn chociażby, który jest jeszcze bardziej czerwony, ale dzięki temu bardziej świadomy swojej tożsamości lokalnej. Nasze komuchowo ma tylko świadomość klasową,
hd (2022.07.05)
@hd - A ty w jakiej Polsce się urodziles? Jaką wykorzystales? Czep się swoich rodzicow, ze zmajstrowali cię w komuchowej Polsce, a potem puknij się w łeb i nie pisz tych wypocin
(2022.07.05)
Powrót do komentarzy