Wybrany wątek opinii

Teofilu Skorupo - po co chcecie sprowadzać węgiel z Afryki czy Australii, skoro ten występuje w Polsce?
(2022.06.27)
To wiadomo ale potrzeby są ogromne.
TeofilSkorupa (2022.06.27)
@TeofilSkorupa - No, jak? Premier mówił wyraźnie, że polskiego węgla starczy na 200 lat, oj szybko czas leci.
Np. (2022.06.27)
Powrót do komentarzy