Wybrany wątek opinii
a ja myślałem ze taka organizacja to tylko w elblagu
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
W Elblągu będzie od 16 do 19... wiec tym razem gówno burza nie wypali
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@niedowiary - A w Tolkmicku?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0