Wybrany wątek opinii

a ja myślałem ze taka organizacja to tylko w elblagu
(2022.05.29)
W Elblągu będzie od 16 do 19... wiec tym razem gówno burza nie wypali
niedowiary (2022.05.29)
@niedowiary - A w Tolkmicku?
Tolkien (2022.05.29)
Powrót do komentarzy