Wybrany wątek opinii

Na czyje potrzeby ta energia. Epec zajmuje się dostarczaniem ciepła bo nie produkcją, która jest tak jak energia dostarczana przez energe. Kto na to pozwala, żeby tyle milionów szło z naszej mieszkancow kieszeni??? Wróblewskiego i tego kolejnego nieudaczka z epec wyj.. miało być tańsze ciepło
(2022.04.27)
Proszę się doinformować i poczytać ile przedsiębiorstwa ciepłownicze kosztuje zużycie prądu-wtedy może Pan/Pani otworzy oczy i zacznie myśleć
Bez komentarza (2022.04.29)
Powrót do komentarzy