Wybrany wątek opinii

Najwyższy czas odwołać nieudolne lewacko-liberalne władze miasta. Czas na dobrą zmianę i nowy polski ład w Elblągu.
TeofilSkorupa (2022.02.16)
@TeofilSkorupa - Nudny jesteś jak ten kompost potocznie nazywany gnojem.
(2022.02.16)
@TeofilSkorupa - Startuj w wyborach zobaczymy ile zrobisz w tym swoim ładzie
Art :) (2022.02.16)
Kompost to nie gnój, na obornik tak się mówi.
LucynaŁupina (2022.02.16)
Powrót do komentarzy