Wybrany wątek opinii
Najwyższy czas odwołać nieudolne lewacko-liberalne władze miasta. Czas na dobrą zmianę i nowy polski ład w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
26
@TeofilSkorupa - Nudny jesteś jak ten kompost potocznie nazywany gnojem.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@TeofilSkorupa - Startuj w wyborach zobaczymy ile zrobisz w tym swoim ładzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Kompost to nie gnój, na obornik tak się mówi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3