Wybrany wątek opinii
Dobrze że mamy mamy 1.000 000 samochodów elektrycznych. Oj będzie pinokio uciekał z kraju albo siedział
Do moderacji
Odpowiedz
22
9
@:-))) - Przestań pić browary z biedotki !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3