Wybrany wątek opinii

Dobrze że mamy mamy 1.000 000 samochodów elektrycznych. Oj będzie pinokio uciekał z kraju albo siedział
:-))) (2022.01.05)
@:-))) - Przestań pić browary z biedotki !!!
Pan (2022.01.05)
Powrót do komentarzy