Wybrany wątek opinii
A nowy dyrektor EPT to się chyba zakopał, bo oni widu, ani słuchu o nim.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@gótdżop - Bo łon jest "derektorem"na miarę obecnych elbląskich czasów, czyż nie tak?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0