Wybrany wątek opinii

A nowy dyrektor EPT to się chyba zakopał, bo oni widu, ani słuchu o nim.
gótdżop (2021.12.14)
@gótdżop - Bo łon jest "derektorem"na miarę obecnych elbląskich czasów, czyż nie tak?
kkk (2021.12.16)
Powrót do komentarzy