Wybrany wątek opinii

A lewak Robert K wydał już pozytywną opinię?
(2021.12.14)
Montuje właśnie wielki bełkotopost. W których muszą być duże litery P O, słowa takie jak neoliberlny, pato itp. Daj mu czasu, to go dużo kosztuje :)
Tralala (2021.12.14)
@Tralala - hahaha dobre! ps. weźcie go nie przywołujcie bo on serio mysli ze ktos chce jego opinii; )no chyba że sam sobie napisał "gdzie jestes wybawicielu?!", potem przykleja wąsy i z innego konta sobie odpowiada
(2021.12.14)
On wszędzie musi wetknąć swoje trzy grosze.
TeofilSkorupa (2021.12.14)
@TeofilSkorupa - Teofil Gumofil chyba przelew z partii przyszedł i nadajesz.
(2021.12.14)
Powrót do komentarzy