Wybrany wątek opinii
A lewak Robert K wydał już pozytywną opinię?
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
Montuje właśnie wielki bełkotopost. W których muszą być duże litery P O, słowa takie jak neoliberlny, pato itp. Daj mu czasu, to go dużo kosztuje :)
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@Tralala - hahaha dobre! ps. weźcie go nie przywołujcie bo on serio mysli ze ktos chce jego opinii; )no chyba że sam sobie napisał "gdzie jestes wybawicielu?!", potem przykleja wąsy i z innego konta sobie odpowiada
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
On wszędzie musi wetknąć swoje trzy grosze.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@TeofilSkorupa - Teofil Gumofil chyba przelew z partii przyszedł i nadajesz.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1