Wybrany wątek opinii

do@znam temat. To jak teraz wygląda bilans dla miasta? Enegrga 40 z węgla, biomasa prawie 40,coś w oleju bo pewnie na gaz trzeba poczekać. EPEC 16,5 w węglu. Suma 96,5.Aby dojść do 120-130 to skąd? No cóz bawmy się dalej na tym weselu. A mieszkańcy płacą i nic z tego nie mają. A Klimowi odpowiadano ze jest super.
(2021.11.23)
z oleju 3*10 MW gazowe do końca roku. Jeden już w pracy, dwa pozostałe w testach
ciepłownik (2021.11.23)
Powrót do komentarzy