Wybrany wątek opinii
z tym wynagrodzeniem dla urzędników jest coś nie tak jakby podzielić na 12 mc-y i na ok. 450 urzędników w Urzędzie to wychodzi średnio 57 222,22 zł na łebka.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@um - Proszę pamiętać, że te pieniądze nie idą tylko na wynagrodzenia pracowników urzędu miasta ale również innych jednostek budżetowych np. szkół
Do moderacji
Odpowiedz
1
3