Wybrany wątek opinii
Wszystko sprzedadzą co się da, bo po nowym roku na wszystkim łapy położy Nowy Polski Ład
Do moderacji
Odpowiedz
24
24
A co ma miasto z tym robić? Bardzo dobrze, ze sprzedają! Inwestorzy coś zrobią z tym miejscem i w kocu coś się będzie siać!
Do moderacji
Odpowiedz
25
4