Wybrany wątek opinii

Wszystko sprzedadzą co się da, bo po nowym roku na wszystkim łapy położy Nowy Polski Ład
(2021.11.15)
A co ma miasto z tym robić? Bardzo dobrze, ze sprzedają! Inwestorzy coś zrobią z tym miejscem i w kocu coś się będzie siać!
(2021.11.15)
Powrót do komentarzy