Wybrany wątek opinii

Lepiej niech oni nic już nie robią bo czego nie dotkną to schrzanią. Park Dolinka przerobiony na olbrzymi plac zabaw na tle nagrobków.
(2021.11.02)
Nic ci się nie podoba. Ciągle niezadowolony. Super, że jest robiony.
(2021.11.02)
Super - tylko dlaczego po raz kolejny za publiczny hajs? Milioner z torbami nagle POszedł, czy Tarcza Antykryzysowa jest za krótka, że znów mamy do prywatnego interesu dokładać wszyscy?
RobertKoliński (2021.11.02)
Powrót do komentarzy