Wybrany wątek opinii

Jestem przekonany że Wróblewski robi nas w bambuko.
elblążanin_1234 (2021.10.19)
@elblążanin_1234 - Ludzie on nie robi, to jego zawsze, powtarzam zawsze robią w bambuko
(2021.10.19)
Powrót do komentarzy