Wybrany wątek opinii

Sama budowa przyciąga rzeszę turystów, marudzące gminy nadmorskie już powinny szykować się na uatrakcyjnienie okolicy. Niestety pomysły nie biorą się z powietrza. .
(2021.09.20)
Mierzeja żyje dzieki turystyce przekopowej ! - Nie wiem czy się śmiać czy płakać
Zdziwiony (2021.09.20)
Powrót do komentarzy