Wybrany wątek opinii

Noooo. .. .. bedzie godna praca dla elblaskiej firmy za 3000 brutto.
robotnik (2021.07.22)
@robotnik - To wracaj na studia jak Ci się nie podoba. Co za ... kraj
Pisowiec (2021.07.23)
Powrót do komentarzy