Wybrany wątek opinii
Noooo. .. .. bedzie godna praca dla elblaskiej firmy za 3000 brutto.
Do moderacji
Odpowiedz
28
2
@robotnik - To wracaj na studia jak Ci się nie podoba. Co za ... kraj
Do moderacji
Odpowiedz
0
3