Wybrany wątek opinii

Ciche podwyżki już były!!!! Zamiast 65zl Gj podwyżka na 85zl Gj. Dopiero przy rozliczeniu rocznym wyszło!!! Skandal ale takie mamy czasy, że nikt za nic nie odpowiada i można sobie na Wszystko. Zaczyna się bylejakosc.
Ge (2021.06.16)
@Ge - Robią z nami co chcą, a my chowamy łeb w piasek i płacimy. Ile jeszcze?? Czy ktoś reguluje i nadzoruje rynek ciepła, odpadów?? Nie długo będziemy całą wypłatę płacić na śmieci.
(2021.06.16)
Powrót do komentarzy