Wybrany wątek opinii
A kto powiedział ze sluba zdrowia to dochodowy interes, najlepiej dac zarobic elblagowi. Tak bylo z położniczym ktory jednak dawal dochod
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Los - Nie ma w Polsce od roku 1999 służby zdrowia jest OCHRONA zdrowia!
Do moderacji
Odpowiedz
11
2