Wybrany wątek opinii

A kto powiedział ze sluba zdrowia to dochodowy interes, najlepiej dac zarobic elblagowi. Tak bylo z położniczym ktory jednak dawal dochod
Los (2021.02.08)
@Los - Nie ma w Polsce od roku 1999 służby zdrowia jest OCHRONA zdrowia!
(2021.02.08)
Powrót do komentarzy