Wybrany wątek opinii

Teraz mamy meble Wójcik i o tym piszcie a nie o Niemcu piszecie
Lolll (2021.02.07)
@Lolll - niech napisza jak sie u Wójcika pracuje, jak sie tam oplaca praca, i jak to jest stac na stacji benzynowej gdzies w niemczech i parzec na tira z napisem na plandece z jego logo myslec sobie, ten facet to ma leb do interesow, tanio wyprodukowac i drogo sprzedac
(2021.02.07)
Powrót do komentarzy