Wybrany wątek opinii

Warto ponowić próbę zmiany nazwy ulicy Nowa biegnącej wzdłuż hal dawnego Zamechu, obecnie GE, na ulicę Schichaua, .
(2021.02.07)
Jestem za, ale dla nazwy Szichała.
(2021.02.07)
Powrót do komentarzy