Wybrany wątek opinii

Siostry i Bracia ! Słowo na niedzielę. .. .opanujcie się ! Linie tramwajowe są kosztowne. Przez większość czasu jeżdżą nimi emeryci którzy za bilety nie płacą ! Reszta jeździ samochodami, za cenę litra paliwa można z rodziną objechać miasto. Wniosek. Wprowadzić ceny na bilety dla emerytów, korygować rozkłady jazdy, a pasażerowie niech bardziej korzystają z rozkładu, a nie lecą na przystanek jak im coś w głowie zaświta, a potem stoją na przystankach, palą papierosy, śmiecą. .. i pomstują na komunikację miejską. @Train.
(2021.01.23)
I Ty zostaniesz emerytem. .. :p
(2021.01.24)
Powrót do komentarzy