Wybrany wątek opinii
W tym mieście sport ma być tylko i wyłącznie amatorski, wizja nakreslona przez henia s i jego ucznia witolda w jest dalej kontynuowana, jak chcecie możecie popracować w którejś stolarni za 2500,a po pracy spacerek po carefurze, takie to są atrakcje w tym jeszcze miescie
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
@Papa Smurf - Powiem Panu tak - ma Pan racje :)
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Papa Smurf - Albo tylko albo wyłącznie. Zdecyduj się
Do moderacji
Odpowiedz
0
0