Wybrany wątek opinii

I po co było obalać komune
sfvs (2020.11.30)
@sfvs - Jeździliby dalej Polonezami. W Gronowie nawet ukradli żeby policji nie było wstyd.
(2020.11.30)
@sfvs - Bo policja może się z gejostwem poujawniać.
(2020.11.30)
Czyli komunę obalili dla policji dobra.
(2020.11.30)
Policja zna Konstytucję i zna swoje prawa.
(2020.11.30)
Poloneza bodajże Śliwiński święcił. Miał LPGT
(2020.11.30)
Jutro Grudzień a Leboda zesrał się w Grudniu zeszłego roku.
(2020.11.30)
Do karetki bo my nie mamy tego. .. i nie potrafił wyjaśnić. Nie chciał z nim rozmawiać.
(2020.11.30)
Niech prokurator udostępni do odsłuchania jego nagraną rozmowę, również na temat sfałszowanego mandatu.
(2020.11.30)
Polonez się znalazł. Być może biskup po imprezie oddał, tylko czy miał zieloną kartę?
(2020.11.30)
Powrót do komentarzy