Wybrany wątek opinii
I po co było obalać komune
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@sfvs - Jeździliby dalej Polonezami. W Gronowie nawet ukradli żeby policji nie było wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@sfvs - Bo policja może się z gejostwem poujawniać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Czyli komunę obalili dla policji dobra.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Policja zna Konstytucję i zna swoje prawa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Poloneza bodajże Śliwiński święcił. Miał LPGT
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jutro Grudzień a Leboda zesrał się w Grudniu zeszłego roku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Do karetki bo my nie mamy tego. .. i nie potrafił wyjaśnić. Nie chciał z nim rozmawiać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Niech prokurator udostępni do odsłuchania jego nagraną rozmowę, również na temat sfałszowanego mandatu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Polonez się znalazł. Być może biskup po imprezie oddał, tylko czy miał zieloną kartę?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0