Wybrany wątek opinii

to trzeba wrócić do tradycji, proponuję bić monety z Wróblewskim i resztą wiceferajny, z powodu braku złota w kasie miejskiej, monety można wytapiać z tombaku, ich dystrubucją powinni się zająć majętni podróżnicy z popsutymi autami na drogach szybkiego ruchu
taka koncepcja (2020.10.22)
@taka koncepcja - Z wroblem, a kto to kupi, - wrobel jak to wrobel- sploszony. .ucieka
(2020.10.22)
Powrót do komentarzy