Wybrany wątek opinii
to trzeba wrócić do tradycji, proponuję bić monety z Wróblewskim i resztą wiceferajny, z powodu braku złota w kasie miejskiej, monety można wytapiać z tombaku, ich dystrubucją powinni się zająć majętni podróżnicy z popsutymi autami na drogach szybkiego ruchu
Do moderacji
Odpowiedz
33
14
@taka koncepcja - Z wroblem, a kto to kupi, - wrobel jak to wrobel- sploszony. .ucieka
Do moderacji
Odpowiedz
3
6