Wybrany wątek opinii

Znowu to samo, spotkania dla emerytów a człowiek pracuje i nie może uczestniczyć!!!!!
Aleksandra 12@ (2020.09.09)
@Aleksandra 12@ - Elbląg to miasto emerytów, niepełnosprawnych i urzędników też niezbyt sprawnych
(2020.09.09)
@Aleksandra 12@ - to idź na emełytułę
uuuuhahaha (2020.09.09)
Powrót do komentarzy