Wybrany wątek opinii
Znowu to samo, spotkania dla emerytów a człowiek pracuje i nie może uczestniczyć!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Aleksandra 12@ - Elbląg to miasto emerytów, niepełnosprawnych i urzędników też niezbyt sprawnych
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Aleksandra 12@ - to idź na emełytułę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1