Wybrany wątek opinii
Styś powinen tam zagościć na stałe. Gdzie on do 2ligi wczoraj go widziałem. Drewno.
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
Ale boli, źe Concordia wygrywa, a ta biedna Olimpia nie ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Następne derby wygrają nasze rezerwy! Miejsce Concordii jest na szancowej
Do moderacji
Odpowiedz
8
1