Wybrany wątek opinii

Styś powinen tam zagościć na stałe. Gdzie on do 2ligi wczoraj go widziałem. Drewno.
(2020.09.06)
Ale boli, źe Concordia wygrywa, a ta biedna Olimpia nie ?
(2020.09.06)
Następne derby wygrają nasze rezerwy! Miejsce Concordii jest na szancowej
KolegaPrezesa (2020.09.06)
Powrót do komentarzy