Wybrany wątek opinii

Raz tylko, przed laty, była w tej Galerii porządna wystawa prac Zdzisława Beksińskiego !!!
były bywaled (2020.09.04)
@były bywaled - Świetny dowcip!
Amator (2020.09.04)
Powrót do komentarzy