Wybrany wątek opinii
Raz tylko, przed laty, była w tej Galerii porządna wystawa prac Zdzisława Beksińskiego !!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@były bywaled - Świetny dowcip!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2