Wybrany wątek opinii
Powinni na wioskach dokładniej "trzepać", ciemnych interesów myślę byłoby naprawdę dużo więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
16
17
Rolnicy (plantatorzy)przestali siać tytoń bo się nie opłaca, to dlatego stał się NIELEGALNY. Brawo Rząd
Do moderacji
Odpowiedz
17
6