Wybrany wątek opinii
U Niemców to takie zabytki są już dawno odbudowane. Tylko w Polsce czekają na cud, chyba że się zawali.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
parafrazujac syfkilaimogila, mamy starocia niszczejace formy itp koronawirusa i cmentarze pod parkami. .. sensacjon
Do moderacji
Odpowiedz
0
3