Wybrany wątek opinii

U Niemców to takie zabytki są już dawno odbudowane. Tylko w Polsce czekają na cud, chyba że się zawali.
(2020.08.23)
parafrazujac syfkilaimogila, mamy starocia niszczejace formy itp koronawirusa i cmentarze pod parkami. .. sensacjon
(2020.08.23)
Powrót do komentarzy