Wybrany wątek opinii

Powyższe wpisy zostawię bez komentarza ! Czy wy macie coś w tych mózgownicach poza nienawiści do PiS???
(2020.08.18)
"Czy wy macie coś w tych mózgownicach poza nienawiści do PiS?"- Tak jak Gierek przed upadkiem, głosisz.
(2020.08.18)
Powrót do komentarzy