Wybrany wątek opinii
A tak może zapytam, czy policja w ogóle pojawia się na terenach wiejskich???? Chyba nie, patrząc jak rolnicy łamią przepisy !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A gdzie oni mają jeszcze być?i tak są zajeci
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Oni są zajęci, ale może na urlopach !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0